REKLAMA NA SAMOCHODACH

Nasza firma zajmuje sie kompleksowym oklejaniem samochodów. Realizujemy projekty reklam na środkach transportu. Wykonujemy również całościowe zmiany koloru samochodu.

ZMIANA KOLORU AUTA

Zmieniamy kolor samochodu wykorzystując dedykowane folie (Arlon). Oklejamy foliami błyszczącymi, matowymi, brokatowymi, z efektem aluminium, szczotkowania, skóry, carbonu i wiele innych. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje.

PROJEKTUJEMY STRONY WWW CMS & RWD

Interesuje Cię strona www lub sklep internetowy, który wyświetlany jest na wszystkich urządzeniach?
Dobrze trafiłeś! U nas wykonujemy strony internetowe responsive layout, oferujemy rejestrację domen internetowych oraz hosting dla stron i sklepów.

DRUK WIELKOFORMATOWY

Drukujemy wielki format opierając się na materiałach i tuszach wysokiej jakości, co nam daje pewność trwałości i długiej skuteczności reklamy, ktorą tworzymy. Możemy drukować na folii, banerze, płotnie, tapecie, OWV, szronie i wielu innych materiałach.

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE - STOISKA TARGOWE

Podstawowe systemy wystawiennicze tj. rollup, ramki OWZ, potykacze czy stojaki na ulotki mamy na miejscu i jesteśmy w stanie realizować zamówienia niemalże od ręki. Większe systemy projektujemy i wykonujemy na zamówienie. Budujemy, wyposażamy i obsługujemy stoiska targowe.

GADŻETY I UPOMINKI REKLAMOWE

Dysponujemy obszerną bazą gadżetów reklamowych. Dopasujemy upominek do każdej branży i na każdą okazję. Jesteśmy w stanie wymyśleć i wyprodukować szczególne i niepowtarzalne materiały reklamowe.

KUBKI REKLAMOWE

Pijąc poranną kawę, Twój Klient będzie o Tobie ciepło myślał!!! Oferujemy kubki reklamowe w różnych wielkościach i kształtach. Polecamy kufle, kieliszki, filiżanki. Drukujemy od nakładu 36szt - pełny kolor druku, prawie cała powierzchnia kubeczka, sublimacja. Wykunujemy zdobienie paskiem, wewnątrz kubeczka, na spodku, na dnie kubka, piaskowanie, grawer itp...

FOTOGRAFIA REKLAMOWA I OKOLICZNOŚCIOWA

Wykonujemy sesje fotograficzne studyjne i plenerowe (produktowe, architektoniczne, okolicznościowe i modowe...) Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym i oświetleniowym.

KALENDARZE REKLAMOWE

Od lat wykonujemy dla naszych Klientów KALENDARZE. Oferta w tym zakresie jest bardzo urozmaicona i zawiera ekskluzywne, modne, najnowsze i nietypowe rozwiązania. Tworzymy kalendarze trójdzielne, plakatowe, 7 i 13 stronicowe w różnych rozmiarach, biurkowe, biuwary, książkowe, organizery...

 

MEDIAGRAF - Agencja Reklamy-Drukarnia-Producent Reklam Bielsko-Biała

     Obsługujemy kompleksowo od zaprojektowania logotypu firmowego, przez wszystkie materiały drukowane typu: wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, koperty, notesy... (techniką offset, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy - banery reklamowe, plakaty do szer. 1,3m), sesje fotograficzne reklamowe, portretowe i osób, imprez, architektury krajobrazu oraz wnętrz (również lotnicze oraz za pomocą drona) strony internetowe (CMS) i sklepy internetowe - dostosowane do urządzeń mobilnych oraz wymagań Google, reklamę zewnętrzną: tablice, litery wycinane, litery przestrzenne, świecące, banery. Polecamy, również gadżety reklamowe już od 1 szt (sublimacja, termotransfer cyfrowy, sitodruk, flex i flock), ogłoszenia prasowe, a także wiele innych niezbędnych do wypromowania marki. Wykonujemy foto prezenty (foto gadżety) - poduszki ze zdjęciem lub logiem, kubki z grafiką, piórniki z Twoim nadrukiem, torby z własnym projektem, indywidualne obrazy na płótnie CANVAS, foto tapety... Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalne wykonanie, atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli za nami przez całe lata.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy stosuje się tam, gdzie nakłady są na tyle małe, że nie jest opłacalne stosowanie offsetu, jednak oczekiwana jest jakość zbliżona do niego. Wysoki poziom tej jakości widoczny jest nie tylko w druku kolorowym, ale nawet w przypadku samego czarnego tekstu. Typowe zastosowania druku cyfrowego to krótkie serie materiałów na konferencje, materiały reklamowe i biznesowe, raporty oraz całe spektrum druków akcydensowych. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość personalizacji druków. W stosunku do druku cyfrowego stosuje się te same technologie introligatorskie co w przypadku innych odmian druku.

KMdi5501Nasza drukarnia wyposażona jest w maszyny do druku kolorowego oraz czarno-białego.

Jako drukarnia cyfrowa najczęściej drukujemy:
- wizytówki
- ulotki
- bilety, zaproszenia
- kartki okolicznościowe
- plakaty, foldery
- kalendarze
- naklejki
- koperty

Druk cyfrowy charakteryzuje się następującymi cechami:
- Materiały przeznaczone do druku są dostarczane do urządzenia w postaci danych komputerowych.
- Komputerowy zapis cyfrowy pozwala na druk bezpośredni lub poprzez nośnik pośredni.
- W przypadku występowania nośnika pośredniego obraz znajdujący się na nim jest kasowany i zapisywany na nowo po każdym cyklu drukowania.
- Istnieje możliwość zmian dla każdej odbitki (personalizacja).
- Brak w urządzeniu formy drukowej (swoistą formą drukową jest sam zapis cyfrowy).
- Obraz drukowy tworzony jest w maszynie drukarskiej i to bezpośrednio w miejscu, z którego rozpoczyna się druk.
- Realizacja zleceń "od ręki". Faza przygotowawcza trwa bardzo krótko i może odbywać się w trakcie drukowania innych zleceń.
- Jakość otrzymywanych druków jest znacznie wyższa od wydruków z typowej drukarki lub plotera i jest zbliżona do offsetu.
- Prędkość druku jest dużo szybsza niż w typowych drukarkach komputerowych, choć trochę wolniejsza od offsetu.
- Możliwość druku na wielu różnych podłożach oraz w szerokim przedziale gramatur.
- Brak konieczności przygotowywania formy drukowej znacząco obniża koszty druku, szczególnie przy nakładach małych i bardzo małych oraz daje bardzo krótki czas uzyskania pierwszej odbitki.
- Oszczędności z powodu braku druków próbnych. Pierwsza odbitka schodząca z maszyny jest odbitką nakładową.
- Każdorazowe odnawianie obrazu drukowego umożliwia personalizację wydruków, np. nadawanie każdej odbitce indywidualnego numeru seryjnego, stosowanie list adresowych itp.
- Nie ma przestojów pomiędzy kolejnymi zleceniami, a ich archiwizacja oraz ponowny druk są proste, szybkie i co bardzo ważne - powtarzalne.
- Całkowicie cyfrowa obróbka obrazu daje szereg możliwości jak np. skalowanie, łatwe i pełne zarządzanie kolorem.
- Możliwość stosowania wielu kolorów, w tym dodatkowych oraz druku barwnego w różnych modelach koloru (CMYK, Hexachrome i in. oraz systemy własne producentów urządzeń).
- Nie ma typowego dla offsetu mycia zespołów farbowych w przypadku wymiany kolorów, a zamiana tonerów jest prosta i szybka.

Wady druku cyfrowego:
- Koszty druku cyfrowego plasują go do nakładów rzędu od jednej do kilkuset sztuk dla identycznej odbitki, gdyż przy większych nakładach wciąż bardziej opłacalny jest offset.
- Istotną wadą jest mały format papieru.
- Max format papieru to SRA3 - 45 x 32cm.

konica-minolta-di5510PARAMETRY TECHNICZNE
Typowe formaty druku np. - A5, A4, A3, SRA3.
Automatyczny druk dwustronny.

Oprawy: zeszytowa, bindowanie, listwa.

Papier: gramatura do 350 g

AKCEPTOWANE FORMY PRZESYŁANIA PLIKÓW
CD/DVD - PenDrive - e-mail -  FTP

Jak przygotować materiał do druku cyfrowego?
- praca może być dostarczona w formacie:
a) PDF w cmyku w krzywych,
b) CDR w krzywych,
c) TIF w cmyku 300dpi w skali 1:1,
- należy przesłać dwa pliki: jeden środka, drugi okładki
- plik powinien zawierać wszystkie strony występujące w pracy
- na wszystkich stronach kolumna powinna być w jednakowym położeniu względem strony tak, aby po dopasowaniu jednej ze stron, pozostałe mogły być dopasowane automatycznie
- orientacja stron – powinna być taka sama w całym pliku
- pliki powinny być przygotowane bez żadnych znaków drukarskich i w rozdzielczości 300dpi
- wymagana wielkość spadów to 3 mm
- pliki do druku kolorowego powinny być przygotowane jako kompozyty z rozbarwieniem CMYK

Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe przygotowanie przesłanego do druku pliku.

Zapisz

Zapisz


Zaufali nam:

Jako MEDIAGRAF od początku swojego istnienia stawiamy na profesjonalizm. Przez kilkanaście lat działania na rynku reklamy skupiliśmy wokół naszych projektów zespół doświadczonych grafików, plastyków, fotografów i copywriterów. Wspólnie stworzyliśmy setki projektów, które wsparły firmy naszych Klientów w zdobywaniu i utrzymaniu wysokiej pozycji na rynku.

 • Philips

  Philips

 • Spomet

  Spomet

 • .

  .

 • .

  .

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Kontakt Bielsko

43-309 Bielsko-Biała
ul. Bałtycka 9

tel. 33/ 497 00 30
kom. 501 458 440
kom. 515 184 009
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MediaGraf

Zobacz Siedzibę

Kontakt Krosno

38-400 Krosno

kom. 534 561 675
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MG KROSNO logo white

Facebook

Pomoc Panel Poczty

Polityka Prywatności

Najlepsze usługi

 • Reklama Bielsko
 • Projektowanie stron www (internetowych)
 • Druk offsetowy i cyfrowy
 • Druk wielkoformatowy
 • Gadżety reklamowe
 • Oklejanie samochodów
 • Reklama zewnętrzna
 • Litery przestrzenne
 • Kasetony świetlne
 • Systemy wystawiennicze
 • Aranżacja wnętrz
 • Fotografia reklamowa
 • Przyczepy reklamowe
 • Foto gadżety (piórniki ze zdjęciem, poduszki ze zdjęciem,
  torby ze zdjęciem, kubki ze zdjęciem, koszulki z nadrukiem...)

 

www.reklama.pl

Firma Przyjazna Internautom

Reklama Bielsko :: Strony www (internetowe) CMS :: Sklepy internetowe :: Wizytówki :: Ulotki :: Kalendarze :: Foldery :: Banery :: Plakaty :: Druk cyfrowy i offsetowy :: Druk wielkoformatowy :: Tablice reklmowe :: Litery przestrzenne :: Wyświetlacze LED :: Roll-up :: Ścianki POPUP :: Ramy OWZ :: Projekty graficzne :: Wizualizacje reklam :: Reklama zewnętrzna :: Gadżety reklamowe :: Fotografia Reklamowa  :: Wyklejanie samochodów :: Zmiana koloru samochodu :: Foto gadżety (foto prezenty)
Instagram facebook google+ youtube