Wizytówki Bielsko - cennik druku cyfrowego

Druk cyfrowy jest alternatywą dla druku offsetowego. Stosuje się go w sytuacji, gdzie potrzeba materiałów natychmiast (większość prostych druków jesteśmy w stawnie wykonać od ręki), kiedy potrzebujemy małych ilości wydruków (np. 10 plakatów czy 100 wizytówek). Dzięki temu nie trzeba uruchamiać specjalnych (drogich) cykli dla wydruku offsetowego. Można w ten sposób zaoszczędzić przy małych ilościach drukowanych materiałów poligraficznych. Często stosuje się również tą technologię do wydruku kalendarzy ściennych, spersonalizowanych druków pojedynczych, itp…

Przedstawiamy Państwu przykładowy cennik druku cyfrowego wizytówek.

Wizytówka to element nieodłączny w naszej działalności. Nie można się bez niej obejść. Profesjonalna wizytówka ma być praktyczna dla klienta,
łatwo zapamiętywalna, mówiąca po spojrzeniu na nią z kim się rozmawia i jaką branżę reprezentuje właściciel.

Co powinna zawierać wizytówka?
Na tym niewielkim kawałku papieru umieścisz wszystko, czego potrzebujesz i co będzie przydatne dla osoby obdarowanej. Nie należy przesadzać
z nadmiarem informacji, liczy się czytelność Twojej karty biznesowej, która powie Twojemu rozmówcy kim jesteś, czym się zajmujesz i gdzie można Cię znaleźć.

Wizytówka powinna zawierać koniecznie:
– imię i nazwisko
– stanowisko firmowe
– nazwę firmy oraz logo, dzięki temu klient łatwiej Cię zapamięta
– dane kontaktowe: adres, tel., adres mailowy, www, ewentualnie dane mediów społecznościowych, jeśli dopuszczasz, również taki sposób komunikacji
– jeśli chcesz wykorzystać drugą stronę, to wymień czym się zajmujesz, dzięki czemu Twój klient od razu będzie wiedział do kogo trafił.

Nie przesadzaj z informacjami, pamiętaj, że ich nadmiar zmniejsza czytelność i wprowadza niepotrzebny chaos. Dane na wizytówce muszą być aktualne.

Oprócz elementów merytorycznych ważne jest, również zadbanie o estetykę naszej wizytówki. Standardowy rozmiar 90x50mm lub 85x54mm to wielkość idealnie dopasowana do dostępnych na rynku wizytowników.
Z tyłu wizytówki można umieścić hasła kluczowe, którymi się Państwo zajmują lub zostawić ją pustą na notatki obdarowanego klienta.
Warto wizytówkę ubogacić elementami graficznymi spójnymi z logotypem oraz całą stylistyką firmy. Elementy graficzne powinny nawiązywać do rodzaju prowadzonej działalności.

Przygotowanie wizytówki nie jest tak trudne jak myślisz, możesz zlecić jej stworzenie naszemu grafikowi i na bieżąco czuwać nad procesem jej tworzenia.
Wykonamy, również druk w różnych formatach oraz wykończeniach.

Cennik druku - wizytówki - 90x50mm, papier kreda 350g

Minimalny nakład zamówienia wynosi: 96 sztuk.
Ilość zamawianych wizytówek musi być wielokrotnością liczby 24.
Do podanych cen należy doliczyć podatek Vat 23%.

Już dziś zapraszamy po profesjonalne wizytówki na terenie Bielsko-Białej! Skontaktuj się!

Wizytówki Bielsko - dlaczego powinieneś się na nie zdecydować?

Dlaczego w ogóle powinieneś zdecydować się na nasze wizytówki w Bielsku? Choćby z tego względu, że w ten sposób wyróżnisz się na tle konkurencyjnych firm i przedsiębiorstw, a potencjalni klienci uwierzą, że jesteś prawdziwym profesjonalistą i bez trudu znajdą informacje na temat siedziby Twojej firmy lub też realizowanych przez Ciebie usług. Dzięki naszym wizytówkom:

  • zadbasz o swoją wiarygodność,
  • kreujesz pozytywny wizerunek firmy,
  • wzbudzasz zaufanie wśród rozmaitych odbiorców.

Za każdym razem troszczymy się o to, aby wizytówki w Bielsku-Białej były wykonane nad wyraz precyzyjnie i zgodnie z Twoimi założeniami. Nie martw się – jesteśmy po to, aby pomóc Ci na każdym etapie realizowania zamówienia. Podpowiemy Ci też, która z dostępnych opcji będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Wizytówki Bielsko-Biała - co możemy Ci zaoferować?

Na co konkretnie możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zainwestowanie w wizytówki w Bielsku? Oczywiście na to, że jesteśmy w stu procentach elastyczni, a dostępne materiały możesz zamówić w korzystnych cenach. Jak prezentuje się nasza oferta? W dowolnym momencie możesz się zdecydować na wizytówki czarno-białe/kolorowe w wersji jednostronnej oraz czarno-białe/kolorowe w wersji dwustronnej. Wykonamy dla Ciebie również kompletny projekt graficzny wizytówki. Zwróć się do nas z zapytaniem, a szybko ustalimy szczegóły współpracy i przystąpimy do realizacji zamówienia!

Druk wizytówek Bielsko - zadbaj o swoją pozycję na rynku i zaoszczędź trochę czasu

Czemu jeszcze powinien Cię zainteresować profesjonalny druk wizytówek w Bielsku? W ten sposób dbasz o swoją pozycję na rynku, a jednocześnie oszczędzasz trochę czasu, bo wszystkim zajmują się doświadczeni fachowcy – czyli my! Pamiętaj o tym, że wizytówka to jeden z najlepszych pomysłów na wypromowanie własnej działalności lub osoby, a przy okazji szansa na zaistnienie w pamięci potencjalnych klientów (m.in. w zakresie umieszczonego na wizytówce logo lub nazwy firmy). Jedno jest pewne – działamy w Twoim interesie!

Zachęcamy także do sprawdzenia innych naszych usług: pieczątki, banery reklamowe, grawerowanie, oklejanie samochodów, fotografia, drukarnia